Разработано с JooMix.

 

Autors: Monika Zīle

Režisore: Aina Damroze

Pirmizrāde: 2017. gada 29. aprīlī

 

Tas ir stāsts par trim sievietēm, kuras saista kopā tehnikumā pavadītie studentu gadi un atmiņas. Negaidot dāmu draudzīgajā trijotnē ir iezagusies greizsirdība, kura gandrīz izjauc šo dzirkstošo kompāniju... Draudzenei Mirandai dzimšanas diena, kuras gaitā dāmas pūlas atrisināt viņas dzīvē radušos pārpratumu.

Zane Krauja- vetārste:” Mēs taču esam forši skuķi, liktenīgās sievietes. Kurš vecis tādas ierauga, tas krīt gar zemi  kā nopļauts. Atliek vien pacelt un nest līdzi”

Miranda Zaļuma- lauku māju saimniece: „Man iestājies tas vecums, kad vairs nav iemesla gavilēt. Labāk pašai apzināties savus gadus, nevis piedzīvot, ka citi to atgādina. Līksme mūsu gados ir liels deficīts.”

Hella- uzņēmēja: „Sasirdzis vīrietis ir kā dāvana jebkuras sievietes dvēselei. Man padomā ir kāds bijušais pianists. Kā būtu, ja es viņu uzaicinātu uz „Zaļumiem”?” 

 
 
     

Režisore

Aina Damroze

Ilgu laiku bija Gatartas pansionāta direktore. Šobrīd bauda senioru privilēģijas. Vienmēr ir vēlējusies izpausties savā profesijā- režisore. 

Citā laikā Aina cep maizi, īstu rudzu rupjmaizi, īstā maizes krāsnī .

 

Mākslinieks-dekorātors

Egils Johansons

Savulaik  būdams Vecpiebalgas kultūras nama direktors, ieguvis daudz vērtīgus kontaktus, sadarbības partnerus un attīstījis menedžera prasmes.

 Egils ir mākslinieks, donžuans, viņa Ahilleja papēdis- vēderdejotājas.

Mūsu atbalstītāji

    

Triksteri Facebook